Kapu pieminekļi un apmales

Kapu pieminekļu izgatavošanas pirmsākumi no cietā granīta aizsākās kopā ar civilizāciju. Par tradīciju kļuva pieminekļu uzstādīšana no granīta, kas glabā atmiņas par aizgājēju simtiem gadu garumā. Cilvēks, kurš nodzīvojis dzīvi, ir pelnījis cieņas apliecinājumu un tiesības uz mūžīgo piemiņu.
​SIA "TAKO AKMENS" izgatavo kapu pieminekļus un kapu apmales no granīta.
Darbā mēs izmantojam zviedru melno granītu, kam piemīt fantastiska izturība un vienmērīga melnā krāsa, kā arī vietējo laukakmeni, kas ir daudzveidīgs krāsu gammas ziņā. Mums ir prasmīga un pieredzes pilna komanda, kura piedāvās labākus izstrādājumus no granīta par pieņemamām cenām. Mēs esam granīta izstrādājumu ražotāji - starp mums un klientu nav starpnieku, līdz ar to mūsu cenas ir zemākas. Mēs veicam pieminekļu uzstādīšanu, kapa vietas labiekārtošanu un piegādi visā Latvijā.
Ja jūs domājat uzstādīt granīta pieminekli, kas atspoguļotu mīlestību un cieņu aizgājējam, tad mēs to veiksim kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Jebkura veida pieminekļu izgatavošana nesagādās mums nekādus sarežģījumus. Jūs varat veikt pasūtījumu, izvēloties samērā lētu vai ekskluzīvu pieminekli, uzzināt izgatavošanas izmaksas - mūsu komanda pieliks vislielākās pūles, lai attaisnotu savu klientu vēlmes.

Mēs piedāvājam

  • Īstais granīts. Visus pieminekļus izgatavojam no īsta Zviedrijas granīta. Pieejamas vairāk nekā 20 šķirnes granīta no visas Eiropas, Dienvidamerikas un Indijas. Neaizmirstam arī par skaisto Latvijas laukakmeni.
  • Pieejamas cenas. Mūsu darbs ir organizēts tā, lai klientam tiktu piedāvātas pieejamas cenas.
  • Piegāde. Piegādāsim pieminekli vai kapu apmali uz kapa vietu jebkur Latvijā vai nodrošināsim uzglabāšanas vietu noliktavā.
  • Uzstādīšana. Mūsu profesionāļi veiks pieminekļa uzstādīšanu atbiltoši jūsu vēlmēm.
  • - Garantija. SIA "TAKO AKMENS" dot garantiju savai precei.