Granīta palodzes

SIA "TAKO AKMENS" piedāvā palodzes no granīta par ļoti izdevīgām cenām. Mēs piedāvājam gan standarta, gan individuālus risinājumus, ņemot vērā klientu vēlmes un iespējas. Pieredzējuši speciālisti izgatavos izsmalcinātas un kvalitatīvas palodzes, kas pārvērtīs telpas kopējo izskatu, padarot to oriģinālu un modernu.
Mēs izmantojam izturīgu granītu un modernākās iekārtas tā apstrādei.
Uzkrātā pieredze ļauj mums īstenot jebkuras klientu idejas!

Galvenās īpašības

  • Nevainojams izskats. Jūs varat noteikt izstrādājuma krāsu, formu un virsmas faktūru. Īpaša granīta estētika saglabājas visu tā kalpošanas laiku.
  • Unikāla izturība un ilgmūžība. Granīta palodzes ir izturīgas pret dažādām mehāniskām iedarbībām, tās pacieš mitruma ietekmi un temperatūras svārstības.
  • Ekoloģiskums. Izstrādājumi no dabīgā akmens neizdala kaitīgās vielas un ir pilnīgi droši ne tikai videi, bet arī cilvēkam.
  • Kopšana. Granīta palodzes neprasa īpašu kopšanu, tās ir viegli tīrāmas ar siltu ūdeni.

Profili

Jebkurā akmens palodzē svarīgs elements ir tās malu apstrāde. Klients var izvēlēties vienu no mūsu standarta profiliem vai piedāvāt savu variantu.

​Speciālisti iesaka uzstādīt granīta palodzes bibliotēkās, kabinetos utt. Tās iederēsies jebkurā istabā, restorānu, kafejnīcu vai citu iestāžu telpās.
​Dabīgā akmens palodzes papildinās telpas interjeru!